Кременецька міська рада
Тернопільська область

На території Інклюзивно-Ресурсного центру група підлітків понищила клумби (відео)

 

Надзвичайно неприємна подія трапилася учора ввечері на території комунальної установи Інклюзивно-Ресурсний центр Кременецької міської ради.

Компанія з трьох дівчат-підлітків понищила клумбу, яку тільки висадили того дня. Не встигли працівники повністю облаштувати прилеглу територію, як юні кременчанки уже доклалися до її руйнування.

  • Коли ми вранці подивилися на записи камер зовнішнього спостереження, були шоковані. Це ж не якісь нетверезі дорослі чоловіки, це ще зовсім юні дівчатка. Як вони могли таке зробити? – не стримує розчарування директор ІРЦ Діана Мельник.

На відео чітко видно, як дівчата спочатку сидять на перилах павільйону центру, потім встають і починають спеціально стрибати по квітах.

  • Ми лише близько 18.00 завершили їх висаджувати, облаштували клумбу. А на записі видно, що вже за півгодини діти нищать нашу працю, – каже керівник ІРЦ.

Батькам варто звернути увагу на поведінку своїх дітей. Адже такі дії передбачають адміністративну відповідальність.

Це далеко не перший прояв вандалізму в місті щодо майна громади. Дуже прикро, що деякі містяни несвідомо та зневажливо ставляться до чиєїсь праці.

 

« повернутися до списку новин