Кременецька міська рада
Тернопільська область

Відкриття XIV-ого Фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria»

 

Урочисте відкриття XIV-ого Фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria» відбулося сьогодні у Кременецькому РБК. Триватиме захід упродовж двох днів, участь у ньому візьмуть колективи з України, Польщі, Румунії. Тож, хто не встиг сьогодні, може отримати насолоду від духовного виконання ще завтра, 12 травня.

Привітати учасників заходу прийшов і голова Кременецької міської ради Олексій Ковальчук. За його особистої підтримки, а також відділу культури та туризму міської ради фестиваль проходить уже не вперше.

Перед початком концерту у фойє будинку культури відкрили виставку старовинної української ікони. Трохи згодом у костелі св. Станіслава відбувся концерт-презентація хорових колективів. А завтра на кременчан та гостей міста у соборі Преображення Господнього о 14.30 очікує великий гала-концерт.

Довідка:

Традиційно Міжнародний молодіжний фестиваль духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria» припадає на День Матері і присвячений  Божій Матері. Мета заходу – зміцнення християнських цінностей, збагачення духовності, популяризація кращих надбань музичної скарбниці хорового мистецтва, відродження духовного співу із використанням репертуару композиторів минулого та творів сучасних авторів. Фестиваль користується великим пошануванням та популярністю далеко за межами Тернопільщини.

Фото Володимира Чумакевича

 

« повернутися до списку новин