Кременецька міська рада
Тернопільська область

Учасників АТО запрошують до участі в семінарі

 

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????°?????????? ?°???? ?????±?????°"

   В рамках програми «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» організаторами якої виступає  Всеукраїнська громадська організація

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» та за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, запрошуються демобілізовані учасники антитерористичної операції, для участі у 3- денному семінарі « Особливості діалогової комунікації під час працевлаштування. Як зберігати повагу до себе та до інших», що відбудеться 27-29 листопада 2018 року у м. Львів.

   Мета даного заходу - це вирішення однієї з головних проблем, що виникають у бійців при поверненні до мирного життя – проблеми працевлаштування.

   В рамках проекту ветеранам АТО  буде надана можливість поспілкуватися та дізнатись про очікування топових роботодавців українського ринку, відвідати мотивуючі лекції побратимів, які досягли успіху у своїй діяльності, отримати навички якісного спілкування з працедавцями та рекомендації щодо успішної співбесіди.

   Доїзд до м. Львова за рахунок учасників семінару. Навчання безкоштовне. Витрати на проживання та харчування учасників покриються організаторами.

   Обов’язкова умова участі – наявність УБД або будь – якого іншого документу, що підтверджує участь в АТО.

  Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в Кременецький районний центр соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді ( 3-й поверх адмінбудинку Кремнецької районної ради. Тел. 2- 34- 47).

З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу info.familyato@gmail.com та на сайт http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html

 

« повернутися до списку новин