Кременецька міська рада
Тернопільська область

Щодо проведення громадських слухань

 

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у строк з 09.11.2018 р. по 08.12.2018р. проводиться оприлюднення та розгляд детального плану території для будівництва офісної будівлі по вул. Дубенська, 49 м. Кременець Тернопільської області.

Замовник детального плану території для будівництва офісної будівлі по вул. Дубенська, 49 м. Кременець Тернопільської області – Управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Розробник детального плану території для будівництва офісної будівлі по вул. Дубенська, 49 м. Кременець Тернопільської області –                                  ФО-П ОМЕЛЯН М. А.

Ознайомитися з детальним планом території для будівництва офісної будівлі по вул. Дубенська, 49 м. Кременець Тернопільської області можна в Управлінні архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради , або на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради А. І. БУРШТИНОВИЧ.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у строк з 12.11.2018 р. по 08.12.2018р. до Управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: вул. Базарна, 9                                 м. Кременець.

Обговорення пропозицій до детального плану території для будівництва офісної будівлі по вул. Дубенська,49 м. Кременець Тернопільської області відбудуться о 14.00 годині 10.12.2018 в приміщенні Кременецької міської ради.

« повернутися до списку новин