Кременецька міська рада
Тернопільська область

Христос Рождається! Славімо Його!

 

Шановні кременчани!

Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Цьогорічне Різдво Христове принесло нам довгоочікувану радість. Напередодні Великого Свята Православна церква Україна отримала Томос. У резиденції Вселенського патріарха на Фанарі цими днями відбуваються історичні події. Вселенський патріарх Варфоломій в присутності президента Петра Порошенка підписав та вручив предстоятелю ПЦУ блаженнійшому митрополиту Київському і всієї України Епіфанію Томос. Це наші спільні очікування, наше спільне щастя як православних християн, яке сьогодні розділяємо зі всіма українцями.

У сімейне свято Різдва бажаю вашим домівкам миру, світла і тепла. Нехай назавжди забудуть до вас дорогу порожні сварки, самотність і печаль, а торжествують вічне добро і справедливість. Любові безкрайньої, тріумфу сердець і щирої радості від спілкування з найріднішими і ближчими людьми!

Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії.

Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а сьогодення залишається радісним і успішним!

У таке світле свято, яке дарує людям віру в чудеса і позбавлення від мук, бажаю віри у все найкраще і добріше, миру і злагоди, чистих помислів, любові до ближнього, яка обов’язково зробить світ навколо нас кращим, щирішим і радісним.

Христос народився! Славімо Його!

Міський голова                                                                                                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

« повернутися до списку новин