Кременецька міська рада
Тернопільська область

У Кременці відбувся обласний семінар

 

Учора, 10 квітня, у Кременці відбувся практичний семінар «Організація роботи учнів із різними типами обдарованості». Захід провели на базі ДНЗ №5 та Кременецької гімназії №6, куди з’їхалися фахівці педагоги з усієї області. Від імені міського голови учасників привітав перший заступник Микола Матвіюк. Про важливість теми творчості у вихованні дітей розповіла начальник відділу освіти Кременецької міської ради Наталія Щербатюк.

Семінар отримав високу оцінку від учасників, зокрема від методиста відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб області Наталії Смук. Вона відзначила рівень організації, а також була приємно здивована талановитими дітьми Кременеччини.

  • У цьому величезна заслуга наставників, вихователів та вчителів цих діток. Видно, що проводиться велика робота, адже навчити вихованців садочка, наприклад, англійської мови на такому рівні неможливо за тиждень чи за місяць, – зазначила Наталі Смук.

У рамках семінару учасники також мали нагоду ознайомитися із особливостями розвитку творчих дітей з особливими освітніми потребами. Адже у Кременці уже впродовж двох років успішно працює Еко-майстерня, де молодь з інвалідністю має усі можливості для реалізації свого творчого потенціалу.

Загалом гості залишилися задоволені, як організацією заходу так і його наповненням.

« повернутися до списку новин