Кременецька міська рада
Тернопільська область

Нагородження Відзнакою імені Олександра Капіноса

 

З концертом-вшануванням кобзарів та лірників відбулося урочисте нагородження Відзнакою імені Олександра Капіноса у затишній залі Гуго Колонтая Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка. На захід завітало чимало кременчан, родина, друзі Героїв, громадські активісти, представники влади. Приїхав до Кременця й батько загиблого на Майдані юного Героя зі  Збаража Устима Голоднюка Володимир.

Не могли не взяти участі у заході працівники Кременецької міської ради та голова Олексій Ковальчук. Він особисто був знайомий із Сашком Капіносом, окрім цього – об’єднує спільна мала батьківщина. Тож міський голова не минає своєю увагою жодного заходу, який тим чи іншим чином стосується імені Олександра Капіноса.

Хто і для чого заснував відзнаку розповіла наречена Сашка Олена Котляр.
«Щоб пам’ять про Олександра Капіноса була живою, і його справи та мрії продовжувалися в діях інших людей, ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» заснувала Відзнаку імені Олександра Капіноса. 

Сашко відкривав молоді красу рідних українських звичаїв, традицій. Тому у 2018 році в межах реалізації цієї Відзнаки відбувся конкурс на кращий освітньо-культурний проект для людей, в серці яких палає вогник любові до рідного. Сашко вірив, що українські традиції не лише відродяться, а й набуватимуть все більшої популярності серед молоді».

« повернутися до списку новин