Кременецька міська рада
Тернопільська область

Щодо проведення громадських слухань

 

Щодо проведення громадських слухань

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 05.10.2017р. завершується оприлюднення та розгляд детального плану території по вул. Дубенська м. Кременець.

Замовник детального плану території по вул. по вул. Дубенська              м. Кременець – Кременецька міська рада.

Розробник детального плану території по по вул. Дубенська                     м. Кременець – ФО-П Омелян М. О.

Ознайомитися з детальним планом території по                                         по вул. Дубенська м. Кременець можна у відділі містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул. Шевченка, 90 м. Кременець, або на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища А. І. БУРШТИНОВИЧ.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у строк до 09.11.2017р. до відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул.. Шевченка, 90 м. Кременець.

Громадські слухання по обговоренню пропозицій до детального плану території по вул. Дубенська відбудуться о 13.00 годині 10.11.2017 в приміщенні Кременецької міської ради.

« повернутися до списку оголошень