Кременецька міська рада
Тернопільська область

Оголошення : Щодо проведення громадських слухань

 

Щодо проведення громадських слухань

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 05.10.2017р. завершується оприлюднення та розгляд детального плану території по вул. О. Лятуринсьї м. Кременець.

Замовник детального плану території по вул. О. Лятуринської                             м. Кременець – Кременецька міська рада.

Розробник детального плану території по вул. Шевченка                           м. Кременець – ФОП Омелян М. О.

Ознайомитися з детальним планом території по                                         вул. О. Лятуринської м. Кременець можна у відділі містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул. Шевченка, 90 м. Кременець, або на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища А. І. БУРШТИНОВИЧ.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у строк до 05.10.2017р. до відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул.. Шевченка, 90 м. Кременець.

Громадські слухання по обговоренню пропозицій до детального плану території по вул. Шевченка відбудуться о 13.00 годині 05.10.2017 в приміщенні Кременецької міської ради.

« повернутися до списку оголошень